42 отзыва
УкраинаДонецкая областьДружковкаВоровского буд. 126
+380954188669
+380962422226
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ТОВ " КОНКОРД-ЛЮКС СЕРВІС "
Корзина

Болты фундаментные гост 24379.1-80

Болти фундаментні ГОСТ 24379.1-80 сталеві - основа будівництва

Заливка фундаменту - це основа всіх основ і базис зведення абсолютно будь-якої споруди і будівлі. Одну з головних ролей в будівництві фундаменту споруди грає цей вид болта. Фундаментні болти ГОСТ 24379.1-80 застосовуються при зведенні будівель будь-якого виду: як громадських, так і негромадських, як нежитлових, так і житлових.

Будь-який варіант конструкції болта для фундаменту є стандартизованим і затвердженим відповідним державним стандартом - ГОСТ 24379.1-80. Цей ГОСТ виділяє основні види кріплення: знімні, вигнуті, прямі, з анкерними плитами, з конічними кільцями і складові. Фундаментний болт виготовляють індивідуально під замовлення відповідно до конструкції споруди або будівлі; виходячи з цих даних довжина кріплення, як і його розміри, можуть істотно відрізнятися.

Матеріали: Кріпильне виріб повинен відрізнятися особливою зносостійкістю, довговічністю і міцністю, тому фундаментний болт часто виготовляють із спеціалізованих видів високоміцних сталей. Зазвичай довжина кріплення становить від 12 мм до 140 мм. На нашому сайті https://kls-metiz.com.ua, ви можете залишити заявку на фундаментні болти абсолютно будь-яких розмірів. Ми виготовляємо болти стандартних розмірів і за індивідуальним замовленням!

Конструктивна особливість цього кріплення полягає в наступному: болти виготовляються у формі подовжених циліндрів з різьбленням, які закріплюються безпосередньо в фундамент. З протилежного боку, болт фундаментний міцно фіксується гайкою, яка, як правило, входить в комплект з болтом. Конструктивні особливості кріплення пояснюються тим, що болти застосовуються для посилення кріпильних елементів фундаменту.
Болти фундаментні: застосування

Болти широко застосовуються для надійного кріплення один з одним, а також до залитого фундаменту, фундаментних плит. Нерідко застосування кріплення такого типу і при фіксації будь-яких елементів (наприклад: деталей зовнішнього освітлення) на фасаді. З огляду на той факт, що абсолютно для кожного випадку потрібно індивідуально підбирати розмір болта, рекомендуємо вам при виборі і замовленні кріплення звертатися до консультантів нашої компанії https://kls-metiz.com.ua, який допоможе підібрати фундаментні болти необхідного діаметра і довжини, а також оформить заявку.
Робимо під індивідуальне замовлення!

Чому основні деталі кріплення краще замовляти індивідуально? Відповідь цілком очевидна: по-перше, ви отримуєте ексклюзивний кріплення, виконанню з урахуванням ваших потреб та побажань; по-друге, ви самі вибираєте не тільки дизайн цих кріпильних елементів, але можете ще вибрати матеріал, з якого будуть виготовлені болти, з найбільш стійких і міцних металевих сплавів. Можете провести додаткову обробку кріпильних виробів, наприклад, зробивши їх оцинкованими або морозостійкими, а також захистити додатково від корозії. Пам'ятайте! При роботі з кріпильним виробом даного виду вам ще будуть потрібні шпильки і спеціалізована анкерная арматура. А при монтажі болтів вам можуть стати в нагоді розтискних цанга і епоксидний клей

Болты фундаментные ГОСТ 24379.1-80 стальные – основа строительства

Заливка фундамента – это основа всех основ и базис возведения абсолютно любого сооружения и здания. Одну из главных ролей в строительстве фундамента сооружения играет этот вид болта. Фундаментные болты ГОСТ 24379.1-80 применяются при возведении построек любого вида: как общественных, так и необщественных, как нежилых, так и жилых.

Любой вариант конструкции болта для фундамента является стандартизированным и утвержденным соответственным государственным стандартом - ГОСТ 24379.1-80. Этот ГОСТ выделяет основные виды крепежного элемента: съемные, изогнутые, прямые, с анкерными плитами, с коническими кольцами и составные. Фундаментный болт изготавливают индивидуально под заказ в соответствии с конструкцией сооружения или здания; исходя из этими данными длина крепежа, как и его размеры, могут существенно отличаться.

Материалы: Крепежное изделие должно отличаться особой износостойкостью, долговечностью и прочностью, поэтому фундаментный болт зачастую изготавливают из специализированных видов высокопрочных сталей. Обычно длина крепежа составляет от 12 мм до 140 мм. На нашем сайте https://kls-metiz.com.ua, вы можете оставить заявку на фундаментные болты совершенно любых размеров. Мы изготавливаем болты стандартных размеров и по индивидуальному заказу!

Конструктивная особенность этого крепежа заключается в следующем: болты изготавливаются в форме удлиненных цилиндров с резьбой, которые закрепляются напрямую в фундамент. С противоположной стороны, болт фундаментный прочно фиксируется гайкой, которая, как правило, входит в комплект с болтом. Конструктивные особенности крепежного элемента объясняются тем, что болты применяются для усиления крепежных элементов фундамента.

Болты фундаментные: применение

Болты широко применяются для надежного крепления друг с другом, а также к залитому фундаменту, фундаментных плит. Нередко применение крепежа такого типа и при фиксации каких-либо элементов (к примеру: деталей наружного освещения) на фасаде. Учитывая тот факт, что абсолютно для каждого случая требуется индивидуально подбирать размер болта, рекомендуем вам при выборе и заказе крепежа обращаться к консультантам нашей компании https://kls-metiz.com.ua, который поможет подобрать фундаментные болты необходимого диаметра и длины, а также оформит заявку.

Делаем под индивидуальный заказ!

Почему основные детали крепежа лучше заказывать индивидуально? Ответ вполне очевиден: во-первых, вы получаете эксклюзивный крепеж, выполенный с учетом ваших потребностей и пожеланий; во-вторых, вы сами выбираете не только дизайн этих крепежных элементов, но можете ещё выбрать материал, из которого будут изготовлены болты, из наиболее стойких и крепких металлических сплавов. Можете провести дополнительную обработку крепежных изделий, например, сделав их оцинкованными или морозоустойчивыми, а также защитить дополнительно от коррозии. Помните! При работе с крепежным изделием данного вида вам еще потребуются шпильки и специализированная анкерная арматура. А при монтаже болтов вам могут пригодиться разжимная цанга и эпоксидный клей.

 

Можна ознайомитися з типами фундаментних болтів і прочитати описи. Вони знаходяться тут. Але перш, ніж перейти до описів, слід зазначити, що ми виконуємо замовлення для будь-яких регіонів нашої Батьківщини. Це дуже зручно для наших клієнтів, оскільки у нас передбачена послуга доставка по Україні.

У нашій компанії працюють досвідчені кваліфіковані фахівці з металургійним освітою, готові допомогти і проконсультувати, по будь-яким додатковими питаннями.

Існуючий ГОСТ поширюється на фундаментні болти діаметром різьблення від 12 до 140 мм по ГОСТ 24379.1-80, ГОСТ 24379.1-2012 призначені для кріплення будівельних конструкцій і устаткування. Стандарт відповідає СТ РЕВ 144-75 і СТ СЕВ 177-75 в частині, що стосується граничних відхилень розмірів, і СТ СЕВ 181-75 і СТ СЕВ 182-75 в частині, що стосується основних розмірів, діаметрів розмірів і кроків метричної різьби. Болт анкерний (фундаментний) ГОСТ 24379.1-80, ГОСТ 24379.1-2012. Виготовлення з будь-якої марки стали, і всіх типів виконання, а також комплектуючі до них (гайки, цанги, муфти, шайби, плити анкерні, і ін.).